ОСТАННІ НОВИНИ

Ситуація із видобутком вугілля на Львівщині стабілізована

|

Вугільні підприємства Львівської області за дев’ять місяців 2005 року видобули 2049,3 тисяч тонн вугілля, чим стабілізували ситуацію із видобутком вугілля на Львівщині. Про це було повідомлено під час сьогоднішнього засідання Колегії облдержадміністрації.

Зокрема шахти ДП „Львіввугілля” вибодули 1883,2 тисяч тонн вугілля, а ДВАТ „Шахта „Надія” – 166,1 тисячу тонн. Таких результатів вугільним підприємствам вдалося досягти, реалізувавши низку організаційно-технічних заходів, зокрема придбавши та встановивши нове технологічне обладнання. На ДП „Львіввугілля” завдання із видобутку вугілля перевиконали шахти Червоноградська на 31 відсоток, Бендюзька – на 26, Межирічанська – на 14таВеликоростівська – на 4 відсотки. Решта п ’ ять шахт планове завдання із видобутку не виконали. Найбільше відставання допущено на шахті „Візейська”.

Що ж стосується нафтової галузі, то вона збільшила обсяги видобутку газу, проте скоротила видобуток нафти. Загалом підприємства галузі за дев ’ ять місяців 2005 року на родовищах видобули 90,67 тисяч тонн нафти та 63,07 мільйонів кубічних метрів попутного газу. Зниження обсягів нафтовидобутку обумовлено вилученням двох високодебітних свердловин на Стинавському родовищі.

Підприємства енергетичної галузі також наростили обсяги виробництва. Зокрема обсяги виробництва електроенергії на Добротвірській ТЕС ВАТ „Західенерго”, як основного джерела генерації електроенергії на територї області, за підсумками січня-вересня 2005 року склали 1841 мільйонів кіловат годин, що на 5,4 відсотка більше, ныжза аналогічний період минулого року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.