ОСТАННІ НОВИНИ

Квиток на поїзд можна купити за ксерокопією паспорта

|

Від сьогодні пасажири для придбання квитків можуть використовувати як документи, що засвідчують особу, так і їх ксерокопії. Про це говориться в Наказі Міністерства транспорту «Про внесення змін в Правила перевезень пасажирів, багажу, вантажобагажу і пошти залізничним транспортом України», повідомляє proUA з посиланням на «ЛІГАБізнесІнформ».

Згідно з прийнятими змінами, для оформлення іменних проїзних документів за ксерокопією паспорта приймаються копії перших трьох сторінок, а для оформлення проїзного документа на дитину – ще і ксерокопія сторінки паспорта одного з батьків, на якій вписана дитина. Нотаріального завірення ксерокопій не вимагається.

Нагадаємо, що раніше для придбання іменних проїзних документів (крім продажу квитків приміського сполучення) було необхідно надати паспорт або інший документ, що засвідчує особу (військовий квиток, посвідчення водія, службове посвідчення тощо). Підставою для видачі іменного проїзного документа дитині було свідоцтво про народження, інший документ з фотографією або паспорт одного з батьків, куди була вписана дитина.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.