ОСТАННІ НОВИНИ

Львівське відділення АМКУ з`ясовуватиме, чи є підстави для подорожчання хліба

|

У зв’язку із заявами про можливе підвищення цін на хліб та хлібобулочні вироби в інших регіонах Львівське територіальне відділення АМКУ досліджує, чи можливе таке підвищення на Львівщині. Спеціалісти відділення будуть вимагати від найбільших регіональних виробників обґрунтування чинних оптово-відпускних цін на хліб із борошна вищого і першого ґатунку та із суміші пшеничного та житнього борошна, – повідомила прес-служба Львівського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України.

Також хлібовиробники повинні надати розрахунки цін на найближчу та подальшу перспективи, зазначивши при цьому прогнозовані підстави для можливої їх зміни.

Львівські антимонополісти візьмуть під посилений контроль ситуацію щодо конкуренції на ринку хліба, щоб не допустити порушення конкуренційного законодавства.

«Чи існують справжні причини для підвищення цін на хліб, покаже аналіз отриманої інформації, – зазначив голова Львівського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України Ігор Коломієць. – Для втримання стабільних цін на хліб ми, в межах своїх повноважень, проведемо низку упереджувальних заходів. Територіальне відділення не допустить економічно необґрунтованого підвищення цін та жорстко каратиме порушників», передає ЗІК.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.