Львівські футзалісти лідирують в чемпіонаті України

|

Львівська «Енергія» продовжує очолювати турнірну таблицю чемпіонату України з футзалу.У матчі 8-го туру”Енергія” здобула переконливу перемогу над «Єнакієвцем» з Єнакієва з рахунком 5:2. Уже в першому таймі львівський клуб забезпечив солідну перевагу у м’ячах – 3:0, і після перерви спокійно довів гру до перемоги.

Дещо важчою виявилася перемога для іншого львівського клубу – ТВД. Двічі програючи по ходу гри, «ТВД» га останніх хвилинах таки вирвав перемогу в «Київської Русі» з Донецька з рахунком 3:2.

Здобувши шосту перемогу, «Енергія» з 19 очками продовжує лідирувати в чемпіонаті України з футзалу. Потенційно її може випередити чемпіон України, донецький „Шахтар”, що поки йде без очкових втрат, але провів лише чотири гри.

ТВД з 16 очками теж перебуває серед лідерів української першості, посідаючи третє місце. Ще один львівський клуб, „Тайм”, що пропускав останній тур, з 10 очками займає десяту сходинку.