ОСТАННІ НОВИНИ

Форум порятунку Львова обурився способом формування нового виконкому

|

„Влада не змінилася” – стверджує громадський Форум порятунку Львова, коментуючи новий склад Львівського міськвиконкому. „Ми сліпо вірили, що депутати теж мали на меті покращити ситуацію в місті. Але міська влада відхилила наші персональні пропозиції під час формування виконкому, знехтувавши думкою громадськості” – заявив сьогодні під час проведеної Форумом прес-конференції його лідер Олег Мацех.

„У нас багато запитань до нового виконкому. Ми не бачили ділових характеристик кандидатів, не знаємо, хто й кого висував. Ми вимагаємо, аби міська влада задекларувала, якими політичними силами пропонувались кандидатури членів виконкому” – сказав О.Мацех.

Склад виконкому був узгоджений керівництвом міськради та лідерами фракцій ще до проведення громадських слухань з принципів формування та організації роботи виконкому, організованих Форумом порятунку Львова. Це для його керівництва Форуму є ще одним свідченням того, що влада не збирається прислухатися до громадської думки.

„Є висока ймовірність того, що теза Буняка про політичну шпану може підтвердитися уже в найближчі 2-3 місяці” – заявив один з лідерів Форуму порятунку Львова, голова Асоціації плптників податків Теодор Дяків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.