"Карпати" перемогли "Борисфен"

|

У черговому матчі чемпіонату України з футболу серед команд першої ліги львівські “Карпати” здолали бориспольський “Борисфен” з рахунком 2:0. Матч проходив у дощову погоду, за нечисленної кількості глядачів.

Львівська команда домінувала протягом усього першого тайму, однак втілити свою перевагу у гол змогла лише на 41-й хвилині. Зі штрафного, призначеного за фол проти Максима Фещука поблизу карного майданчика, влучного удару завдав Микола Іщенко.

На початку другого тайму “Карпатам” вдалася ще одна гольова комбінація. Масована атака лівим флангом, навісна передача на Ігора Худобяка, півзахисник скидує м`яч на Батішту і той з гострого кута пробиває повз голкіпера суперників. 49-а хвилина – 2:0.” Львів`яни продовжували атакувати, але рахзунок так і не змінився.

“Карпати” провели матч у такому складі: Шуст,Іщенко,Тимчишин,Распопов,Лапко (Поліванов),Веприк (Федорів), Годвін,Худобяк,Батішта (Голбан),Фещук (Платон),Сучков (Пшеничних).