ОСТАННІ НОВИНИ

„Партію правозахисту” презентували у Львові

|

Презентація Львівського обласного осередку „Партії правозахисту” відбулася сьогодні у Львові. Головним завданням партії, за словами голови ЛОО Світлани Марощак, є правовий захист населення.

Головним чином „Партія правозахисту” займається наданням безкоштовних юридичних консультацій та проводить захист у суді тих, хто цього потребує. „Ми готові протягнути юридичну руку помочі всім, хто цього потребує”, – зазначила пані Марощак.

На сьогодні на Львівщині зареєстровано близько 500 членів партії, а також її районні осередки у Яворові, Городку, Миколаєві, Старому Самборі та Радехові. Проте в районах осередки партії поки що не надають юридичних консультацій, отримати їх можна лише в офісі Львівського осередку.

Голова „Партії правозахисту” – член комісії із захисту прав людини при Президентові України Денис Костріжевський. А члени партії не лише юристи та правозахисники, але й представники інших далеко не юридичних професій.

Партія, за словами голови Львівського осередку, не є в опозиції до чинної влади, проте вона завжди буде проти будь-якого порушення прав людини, незалежно від того, хто це робитиме.

Своїх потенційних союзників на виборах 2006 року члени „Партії правозахисту” не називають, проте Світлана Марощак сказала, що партія підтримує впровадження російської мови як другої державної.

Підтримують партію громадська організація „За права людини” та комітет „За справедливість”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.