ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові відкрили філію “ТАС-Комерцбанку”

|

Сьогодні у Львові урочисто відкрили філію АКБ “ТАС-Комерцбанк”. Відкриття філії у Львові стало черговим етапом реалізації стратегії створення мережі філій АКБ “ТАС-Комерцбанк” в Україні. Наступним етапом буде відкриття 10 відділень у Львові, а також відділень у кожному районному центрі Львівської області.

Львівська філія АКБ “ТАС-Комерцбанк” надаватиме всі види послуг для фізичних та юридичних осіб, передбачених ліцензією НБУ, а також впроваджуватиме програму сприяння розвитку малого та середнього бізнесу у Львові та області. Окрім того планують розвивати новий для регіону вид банківських послуг – факторинг, який буде надзвичайно цікавим для виробників та підприємств, які займаються дистрибуцією та оптовою торгівлею. “Факторингове обслуговування – це послуга, яку у Львові вперше надаватиме власне “ТАС-Комерцбанк” – заявив директор ЛФ АКБ “ТАС-Комерцбанк” Андрій Стасів.

Акціонерний комерційний банк “ТАС-Комерцбанк” працює на ринку України з жовтня 1991 року. Фінансовий результат банку станом на 1 червня 2005 року склав 7, 467 мільйони гривень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.