ОСТАННІ НОВИНИ

Шкарада має зустрітися з кореспонденткою радіо „Свобода”

|

Начальник УМВСУ у Львівській області Богдан Шкарада має сьогодні зустрітися з кореспондентом радіо „Свобода” Галиною Терещук, яка заявляє про її переслідування, аби перевірити версії, які висуває сама пані Терещук. Про це Шкарада заявив під час прес-конференції.

За словами Шкаради, особи, які прийшли до пані Терещук, не ховалися і не крилися, вони були без масок, а прийшли в ЖЕК, представилися як працівники райдержадміністрації і показали свої посвідчення, і цікавилися кваритрою пані Терещук. Міліція зараз має встановити цих осіб. „Я сумніваюся, що співробітники Личаківського райвідділу мають до цього причетність”, – сказав Шкарада. Крім цього пан Шкарада розповів, що він зустрівся з начальником УСБУ у Львівській області, з яким мав розмову про цю справу.

Нагадаємо, що вчора редакція “Львівської газети” оприлюднила заяву, в якій вимагає від правоохоронних органів встановити особи та наміри людей, які переслідують працівника їхньої газети Василя Терещука та членів його родини.

У заяві зокрема йдеться: „Редакції “Львівської газети” стало відомо, що проти її працівника Василя Терещука та членів його родини чинять протиправні дії. Як вдалося з’ясувати, невідомі особи з недійсними або підробленими посвідченнями представників органів місцевої влади проводять незаконний збір інформації про нашого працівника та його дружину, власного кореспондента радіо “Свобода” у Львівській області Галину Терещук. Зокрема, невідомі приходили та телефонували в комунальні служби, намагаючись довідатися місце проживання родини Терещуків.

Враховуючи те, що українські журналісти неодноразово ставали жертвами замовних убивств і жорстоких нападів, редакція “Львівської газети” вимагає від правоохоронних органів Львівщини встановити особи та наміри тих, хто веде незаконне стеження за нашим колегою та його дружиною, аби запобігти можливій загрозі їхньому життю та здоров’ю. Олег Базар, головний редактор “Львівської газети”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.