ОСТАННІ НОВИНИ

Гудима обіцяє працевлаштувати Буняка у Києві

|

Народний депутат України Олекса Гудима має намір звернутися до Президента України з проханням призначити міського голову Львова Любомира Буняка на будь-яку державну посаду, на якій він принесе Україні найменшу шкоду. Про це О.Гудима заявив сьогодні на прес-конференції у Львові.

Народний депутат зазначив, що почувається винним перед всією львівською громадою за те, що Любомир Буняк й досі перебуває на посаді міського голови. „Через мою активність не відбулося його переведення на керівні посади до Києва,” – наголосив він.

Однак, тепер пан Гудима заявляє, що готовий зібрати понад 100 підписів народних депутатів, які допоможуть йому клопотати про «відвід» Буняка.

Народний депутат також повідомв, що уже зумів переконати у необхідності переводу Буняка зі Львова Прем’єр-міністра України Юлію Тимошенко та керівника Львівської області Петра Олійника.

«Я глибоко переконаний, що львів’яни уже втомилися від свого міського голови, а він втомився від нас усіх” – додав Олекса Гудима. За його ж даними, сам Буняк погодився на перевід ще три місяці тому.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.