ОСТАННІ НОВИНИ

ХДС захищатиме "Християнську етику" пікетом

|

Християнсько-Демократичний Союз розпочав збір підписів під зверненням до Президента України Віктора Ющенка про неприпустимість ліквідації в школах України навчального курсу “Християнська етика”, про це повідомила прес-служба ЛОО ХДС,

За перших кілька днів акції під цим зверненням до Глави держави підписалось п’ять з половиною тисяч мешканців Львова та області.
Сьогодні з 16 до 18 години біля пам’ятника Тарасу Шевченку молодіжка ХДС продовжуватиме збір підписів та агітаційну акцію за збереження “Християнської етики” в школах України.

Крім цього з відповідним листом ХДС звернувся і до Голови Львівської обласної ради Михайла Сендака з вимогою розглянути питання можливої заборони викладання “Християнської етики” на черговому пленарному засіданні сесії Львівської обласної ради. Дане питання включене у порядок денний чергової сесії.

ХДС планує провести навпроти будинку сесійного залу Львівської обласної ради з 9.30 до 11 години 14 червня 2005 року інформаційний пікет в підтримку згаданої вище позиції партії. Відповідне повідомлення про проведення акції вже скеровано Львівському міському голові Любомиру Буняку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.