ОСТАННІ НОВИНИ

Боротьба за Ющенка стала нестерпною - Гудима

|

Нестерпною назвав боротьбу за Ющенка в оточенні Президента народний депутат України і заступник голови УНП Олекса Гудима. “На превеликий жаль, боротьба за Україну чомусь притихла, а боротьба за Ющенка стала нестерпною в його оточенні» – сказав він у неділю на звітно-виборчій конференції Івано-Франківської обласної організації УНП, повідомляє ProUA.

За словами Гудими, нині «третину активістів «помаранчевої революції» не допускаєть в зали, де проводяться конференції зі створення обласних організацій «Народний союз «Наша Україна». «В Україні між союзниками, якими їх так хоче бачити Віктор Ющенко, йде змагання не за українську Україну, а за Україну ліберальну. Для мене це змагання в оточенні Президента є абсолютно ненормальним», – наголосив нардеп. Він вважає, що оточення Президента, яке створює НСНУ, ”змагається своїми ліберальними заявами з «Батьківщиною» або збирається змагатися з партією Литвина».

Також депутат не розуміє, як може бути союзником партії Ющенка партія Литвина, зокрема, тут в Галичині, де за Ющенка проголосувало понад 90 відсотків виборців. А Народна аграрна партія та її голова, зокрема, заявляє, що «не потрібно визнавати Українську повстанську армію воюючою стороною», коли це для нас «питання номер один».

Він також повідомив, що УНП прийняла рішення до Дня Незалежності зібрати 1 мільйон підписів «на підтримку законодавчого врегулювання визнання УПА воюючою стороною».

За його словами, для Івано-Франківської обласної організації УНП визначена квота зібрати 200 тисяч підписів. На його думку, «якщо вони не зберуть цей мільйон підписів, то на них дивитимуться як на партію популістів. “Якщо ми доведемо владі і зберемо підписи, то це і буде основа, від якої ми не відступимо», – зазначив Гудима.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.