ОСТАННІ НОВИНИ

Референдуму про недовіру Уварову не буде?

|

Учора відбулось останнє засідання Апеляційного суду Львівської області, під сас якого було відмовлено у реєстрації ініціативній групі із проведення референдуму про недовіру міському голови Винник Сергію Уварову – про це повідомив представник ініціативної групи в суді Богдан Бень.

Він зазначив, що представники ініціативної групи мають намір подавати касацію до Верховного суду України. Раніше Личаківський місцевий суд Львова, як суд першої інстанції, задовільнив їхній судовий позов про відмову в реєстрації ініціативної групи з проведення загальноміського референдуму, однак це рішення було оскаржено Сергієм Уваровим у Апеляційному суді Львівської області.

Водночас Богдан Бень зазначив, що в ході судового слухання їм вдалось витребувати ряд документів, які підтверджують серйозні порушення, допущені в роботі міського голови. Зокрема йдеться про те, що вся нерухомість в місті приватизується в місті без дотримання конкурсних засад. Крім того, за словами Богдана Беня, незадоволення мешканців міста викликає і той факт, що на початку роботи Сергія Уварова на посаді міського голови в резерві Винниківської міської ради було близько 50 гектарів землі, зараз – лише 25 гектарів, передає «Гал-info”.

Збори ініціативної групи з проведення референдуму про недовіру міському голові Винник Сергію Уварову відбулись 17 грудня 2004 року і в них, за словами Богдана Беня, взяли участь 96 чоловік, однак міська рада відмовила у реєстрації ініціативної групи.

Сергій Уваров став міським головою Винник у грудні 2002 року під час дострокових виборів міського голови. За його кандидатуру проголосувало понад 1600 мешканців міста. Всього у Винниках живе близько 18 000 чоловік, з них близько 10 000 мають право голосу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.