ОСТАННІ НОВИНИ

Стецьків хоче реалізовувати управлінські проекти

|

Своєю роботою під час організації конкурсу “Євробачення-2005”, на думку президента НТКУ Тараса Стецьківа, йому вдалося доказати, що він не лише політик. “Я для себе в черговий раз доказав здатність робити великі з фінансової, господарської точки зору проекти. Звичайно для реалізації своїх здібностей, можливо, тепер чи в майбутньому в мене є бажання пробувати себе на реалізацію власне управлінських проектів. Львів у цьому не виключення” – повідомив Тарас Стецьків сьогодні під час прес-конференції.

“Я вже говорив про це. З точки зору свого внутрішнього стану, своєї здатності я себе добре почуваю. Я можу справлятися з такого роду завданнями” – вважає він. Найближчим часом Т. Стецьків планує все обміркувати, зустрітися з Президентом і з’ясувати, де той його бачить, а також планує висловити свою думку.


“Я розумію, що після проведення “Євробачення” переді мною найближчі три місяці будуть стояти завдання вивести Перший національний канал на якісно нові стандарти і якісно нові принципи діяльності – це я спробую зробити за літо” – зазначив президент НТКУ. Водночас Стецьків нагадав, що він прихильник створення суспільного телебаченя на базі УТ-1, співавтором якого він є і який зараз відданий у ВРУ. У цьому законі написано, що нове керівництво суспільно телеканалу призначається надзірною радою, яка формується ВРУ. Також там прописано, що людина, яка в майбутньому буде призначатися президентом НТКУ повинна мати досвід не менше п’яти років професійної роботи на телебаченні. “П’яти років в мене немає” – зазначив Стецьків. – “Тому своє завдання я бачу в тому, щоби зробити все можливе, щоби в Україні дійсно виникло суспільне телебачення і щоб цим телебаченням з 2006 року керували професіонали в області телевізійної роботи”. “Це означає, що для мене дійсно постане питання, куди я хочу рухатися. Такий вибір я звичайно зроблю” – наголосив він.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.