ОСТАННІ НОВИНИ

У Сокальському районі відкриють три прикордонні переходи

|

На території Сокальського району планується відкрити три прикордонні переходи: Долгобичів–Угринів; Стара Деніска–Угнів та Белз–Будинін.

Міський голова Белза Іван Калиш заявив що ситуація з ймовірним відкриттям переходів є складною: „Зараз розглядається питання про відкриття переходу з м. Белз, польська сторона вже подала протоколи на розгляд, а у нас все складніше – відкладають в довгий ящик, тільки розглядають концепції”. Натомість укладено протоколи з двох сторін щодо переходу Долгобичів–Угринів, вони подані на розгляд в міністерства закордонних справ Польщі та України.

Минулого року ці пропозиції подавались на розгляд у міністерство закордонних справ та у міністерство транспорту України, однак останнє не підтримало їх.

„Зараз зроблено другу спробу, і ця справа висить у повітрі” – заявив начальник ЦГЗ Львівської митниці Еміль Кімакович. Він розповів що питання про відкриття іншого переходу Угнів – Старий Деніска тільки набуває рис розвитку.

Реклама партнерів

Згідно рекомендацій Ради Європи відстань між прикордонними переходами не повинна перевищувати 25 кілометрів. Зараз на території Сокальського району немає жодного переходу, повідомляє „Гал-info”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...