ОСТАННІ НОВИНИ

Лікарі з України і Польщі обговорюють новинки у кардіохірургії

|

Сьогодні у Львові розпочав свою роботу Перший спільний конгрес кардіохірургів України і Польщі «Актуальні проблеми кардіохірургії». Для участі у роботі конгресу приїхали провідні лікарі, які спеціалізуються у лікуванні різного ґатунку серцевих захворювань, з Польщі та України. Конгрес триватиме до 28 травня.

Під час відкриття конгресу із вступним словом виступив Президент Асоціації серцево-судинних хірургів України, академік АМНУ Геннадій Книшов, який розповів про стан і перспективи кардіохірургії в Україні. Учасники конгресу також вислухали вітання від Академії медичних наук України, Міністерства охорони здоров’я України, від керівництва м. Львова та від ректора ЛНМУ ім. Данила Галицького Бориса Зіменковського.

Зокрема, учасники конгресу мають намір обговорити новинки у хірургії ішемічної хвороби та вроджених вад серця, у хірургії грудного відділу аорти і аортального клапана, у лікуванні патології міокарда і мітрального клапана та в лікуванні інфекційного ендокардиту, пухлин серця і тромбоемболії легеневої артерії, а також актуальні проблеми електрофізіології і лікування порушень серцевого ритму. Повідомляє Західна інформаційна корпорація.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.