ОСТАННІ НОВИНИ

«Оптіма-Інвест» почала розміщення облігацій компанії «Укртехнофос”

|

23 травня почалося розміщення облігаційної позики компанії “Укртехнофос” (м. Рівне) на суму 5 млн. грн. Про це йдеться в повідомленні компанії “Оптіма-інвест”. Свідоцтво реєстрації емісії, організатором та андерайтером якої виступає компанія «Оптіма-Інвест», со-андеррайтером «Кредит Банк (Україна)», – компанія отримала 29 квітня 2005 року.

Крім того, бездокументарні процентні іменні облігації серії В компанії «УКРТЕХНОФОС» були включені до Котирувального Листа національної електронної системи торгівлі цінними паперами ПФТС й одержали код OUTKB. «Оптіма-Інвест» планує підтримувати котування на купівлю. За словами Олега Медведєва з київського офісу Групи Компаній «Оптіма» «Ми намагатимемося розмістити дану емісію з премією, оскільки вже тривалий час спостерігаємо постійну зацікавленість учасників ринку до цього емітента і запропонованих ставок дохідності його цінних паперів».

31 березня 2005 року рейтингове агентство «Кредит-Рейтинг» присвоїло випуску іменних процентних облігацій ТзОВ «УкрТехноФос» на суму 5 млн. грн. довготерміновий кредитний рейтинг «uaB».

ТзОВ «УкрТехноФос» один з провідних українських виробників мінеральних добрив. Підприємство працює на території усіх областей західної, північної та центральної частин України. Об’єм реалізації продукції за 2003 рік склав 20 млн. 897 тис. грн., за 2004 рік – 53 млн. 447 тис. грн.

«Оптіма-Інвест» входить у групу компаній «Оптіма», яка об’єднує фінансову компанію «Оптіма-фінанс» та компанію з управління активами (КУА) «Оптіма-Капітал». Групу було створено як універсальну фінансову інституцію (інвестиційний банк) з метою забезпечення клієнтів максимально можливим набором послуг на фінансовому ринку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.