ОСТАННІ НОВИНИ

85% прибутку ВАТ “Концерн Галнафтогаз” скеровано на фонд розвитку

|

Скерувати 85% минулорічних прибутків до фонду розвитку, а 15% – у резервний фонд вирішили акціонери ВАТ “Концерн Галнафтогаз” під час загальних зборів, що відбулися 16 травня. Як повідомляє прес-служба компанії, в зборах акціонерів взяли участь акціонери, що володіють 86,07% акцій компанії.

Також під час зборів було затверджено звіт дирекції про результати фінансово-господарської діяльності ВАТ «Концерн Галнафтогаз» у 2004 році, звіт Наглядової ради товариства, звіт ревізійної комісії, річний звіт та баланс Компанії за 2004 рік. Крім того, акціонери затвердили результати підписки на акції Товариства четвертого випуску. В результаті цієї підписки статутний фонд товариства зріс з 130 млн грн до 160 млн. грн.

Збори прийняли рішення збільшити кількісний склад Дирекції Товариства з 7 до 9 осіб. За словами генерального директора компанії Юрія Кучабського, це викликане збільшенням навантаження на виконавчий орган Товариства. Згідно з рішенням акціонерів, до складу Дирекції увійшли директор ТзОВ «Торговий дім Галнафтогаз» Дмитро Герасімов та директор ДП «Центр розрахунків за паливо та послуги» Ірина Кучабська.

ВАТ “Концерн Галнафтогаз” належить до найбільших власників АЗС в Україні. Концерн володіє мережею АЗК «ОККО», що складається з 98 сучасних комплексів. Загалом «Концерну Галнафтогаз» належить 164 АЗС в 11 регіонах України. Статутний капітал Концерну – 160 млн грн. Консолідований чистий прибуток ВАТ “Концерн Галнафтогаз” за 2004 рік за національними стандартами фінансової звітності (УСБО) становить 17 млн. грн. (2003 р. – 10,6 млн. грн.). Ernst & Yоung проводить аудит фінансово-господарської діяльності ВАТ “Концерн Галнафтогаз” за 2004 рік.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.