“Карпати” перемогли “Нафком”- 2:1

|

Сьогодні львівські “карпати” перемогли у виїзному матчі броварський “Нафком” – 2:1, передає офіційний сайт “Карпат”. Усі голи були забиті у другому таймі і можна твердо сказати, що обидва тренери вгадали із замінами, але Дячук більше – бо усі голи забили гравці, що виходили на заміну.

Спочатку відзначився Платон, що вийшов на поле замість найкращого бомбардира львів`ян Фещука – на 69 хвилині матчу він використав помилку воротаря і низом скерував м`яча в сітку воріт суперника.

Однак уже на 76 хвилині матчу Козир, який щойно перед тим вийшов на заміну, вдало підключився до атаки господарів і зрівняв рахунок. Але вже на 87 хвилині матчу, Малик, який замінив Голбана, точним дальнім ударом ставить остаточну крапку у матчі – 2:1. Після цього матчу “Карпати” набрали 48 очок.

“Карпати” грали у такому складі: Тлумак – (к), Федорів, Тимчишин, Іщенко, Лапко, Веприк, Годвін (Петрівський), Шмаков, Батішта, Фещук (Платон), Голбан (Малик).