ОСТАННІ НОВИНИ

Судді Львівщини помітили кампанію з дискредитації органів судочинства

|

Керівники органів судочинства Львівщини розповсюдили сьогодні заяву з приводу ситуації навколо судів в регіоні. Судді вважають, що в області триває „образлива за формою і наклепницька за змістом кампанія по дискредитації судових органів області з використанням засобів масової інформації”.

„Окремі зацікавлені особи вдаються до безпідставних і нічим не обгрунтованих звинувачень на адресу суддів, керівників місцевих та апеляційних судів, а для підсилення висловлюваних претензій намагаються підвести політичне підгрунтя” – наголошується у заяві.

Найбільше дісталося міському голові Львова Любомирові Буняку, якого у заяві звинувачено у „правовому невігластві” та бажанні мати „свій кишеньковий суд”. Мерові також закидають, що відповідальність за невирішені проблеми він прагне перенести на судові органи, ініціюючи заміну їх керівництва. У заяві наголошено, що втручання у роботу судів та вчинення тиску на них несе собою встановлену законом відповідальність.

Заяву підписали голова апеляційного суду Львівської області В.Государський, голова Львівського апеляційного господарського суду В.Мазовіта, голова господарського суду Львівської області Г.Гулик, голова військового апеляційного суду Західного регіону Б.Палій, голова ради суддів Львівської області В.Нерознак, начальник теруправління державної судової адміністрації у Львівській області В.Тертичний, начальник Львівського обласного управління юстиції І.Попович.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.