ОСТАННІ НОВИНИ

Львівські екстремали повернулися з воюючого Сходу

|

Семеро львівських мандрівників-екстремалів повернулися з мандрівки Сходом. Подорож в рамках акції “Схід без Кордонів – 2005” відбулася в березні-квітні 2005 року. Мандрівники мали намір відвідати Іран та піднятися на його найвищу вершину Дамаванд. Проте, отримання візи Ірану для іноземців суттєво ускладнилося. У результаті плани подорожі змінилися. Команда розділилася на три групи, кожна з яких отримала своє завдання.

Ігор Маркін та Оля Піх мали розмову із головою комітету інформації та друку воюючої із Грузією республіки Південна Осетія. На території Грузії провели інтерв`ю із мером страйкуючого вірменського міста Ахалкалакі. Також, об’їхали практично всю Вірменію та більшу частину Туреччини із безліччю пригод на шляху.

Ігор Губіліт та Максим Баландюх не дочекавшись віз здійснили подорож в обхід Чечні, через Дагестан до Азербайджану, де побували на лінії вогню між Азербайджаном і Вірменією, відвідали табір біженців з Нагорного Карабаху, були запрошені на прес-конференцію опозиційного виборчого блоку, а також здійснили подорож до східної Туреччини, де зустрілися з міністром туризму, піднялися на гору Немруд, відпочили на березі Середземного моря, а на кінець відвідали древні християнські храми та підземні міста Кападокії.

Богдан Тарасенко та Ольга Коробова заїхали в Чечню, де з ними відбулися вельми цікаві події. Окрім того, Богдан зійшов на Ельбрус.

За словами одного з учасників експедиції Максима Баландюха: “Ми багато побачили і відкрили для себе в світі, тому хочемо передати це іншим людям для того щоб змінити стереотипи про певні країни та регіони”. Саме це вони збираються зробити у п’ятницю, 13 травня, о 18-й годині, в культурно-мистецькому центрі “Дзига”, повідомила Львівська міська громадська організація “Підкова”.
.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.