ОСТАННІ НОВИНИ

На Львівщині об`явилася "Третя сила"

|

У суботу, 7 травня, у Львові на установчих зборах Львівської обласної організації політичної партії «Третя сила» офіційно оголосили про створення обласного осередку партії. На зборах ЛОО ПТС були присутні голова партії, народний депутат України Василь Гаврилюк, голова політради ГО «Галицький вибір» Юрій Шухевич, голова ГО «Пора 90-х» Андрій Рожнятовський, а також низка відомих громадських та політичних діячів області.

У своєму вітальному слові Ю.Шухевич зазначив, що ЛОО ПТС має «дотримуватися традицій Майдану та опиратися на інтелектуальні здобутки і духовно-історичний шлях українського народу».

Під час свого виступу В.Гаврилюк окреслив чотири основні завдання ПТС на Львівщині. Він зазначив, що найближчим часом партія має намір «серйозно заявити про себе на місцевому рівні, не загубитись на тлі влади та опозиції, активно розбудовувати організацію та вирости у сильного політконкурента місцевим партійним осередкам»

На зборах було обрано голову, заступників, Раду та контрольно-ревізійну комісію ЛОО ПТС. Головою Львівської обласної організації політичної партії «Третя сила» депутата Львівської міської ради Григорія Козловського. Його першим заступником став працівник Львівської ОДА Мирослав Тарнавський. Заступником у роботі з молоддю – Ігор Ростовцев.

Учасники зборів ухвалили Звернення до мешканців регіону, у якому ознайомлюють громадськість Львівщини з основними громадсько-політичними цілями та засадами діяльності «Третьої сили».

Політична партія «Третя сила» (скорочено ПТС) зареєстрована Міністерством юстиції України 28 січня 2005 року. Її головою є народний депутат України, перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради Василь Гаврилюк, повідомляє Західна інформаційна корпорація.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.