ОСТАННІ НОВИНИ

Таліпов запевняє, що до прохідного списку партії не потраплять „по знайомству”

|

Перший секретар Львівського обласного комітету СПУ Євген Таліпов запевняє, що нікому по знайомству не вдасться потрапити до прохідного списку партії – про це Євген Таліпов заявив в коментар після сьогоднішнього засідання бюро обкому партії. „Ми сьогодні ще раз наголосили, що ніхто не піде у списку ні по знайомству, ні по коштам, ні по чому. Тільки праця”, ― сказав він.


Євген Таліпов пояснив, що Ігор Бовкун та Ігор Грищук, які лише нещодавно вступили до партії, хочуть потрапити в прохідний список СПУ. „Бовкун та Грищук, які намагалися спровокувати і внести розкол, покинули засідання бюро через невихованість”, ― зазначив він. „Нам здається, що вони виконують завдання Рогуцького, а в них є завдання увірватися в Верховну Раду України в прохідний список. Один бунтує, щоб пройти у Верховну Раду, а другий в обласну”, ― припустив Євген Таліпов. „У нас єдина команда, єдина організація і нас не подолати”, ― наголосив він.


Євген Таліпов також розповів, що у Львові два дні працювала комісія партії з Києва, яка допомогала обкому у напрацюванні концепції передвиборчої кампанії на 2006 рік. За його словами, комісія зробила позитивні висновки.„Є певні недоліки, але ми їх будемо ліквідовувати”, ― додав він.


Львівіський обком СПУ нараховує 3500 членів партії. Повідомляє “Вголос”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.