ОСТАННІ НОВИНИ

Свинцево-кислотні акумулятори у Львові не перероблятимуть

|

Прокуратура Львова заборонила діяльність ТзОВ “Левмет”, яке мало намір переробляти свинцево-кислотні акумулятори у місті.

На прохання Личаківської РО УНП народний депутат України, голова ЛОО Української Народної Партії Олекса Гудима звернувся у прокуратуру із запитом щодо законності та доцільності будівництва у Львові на вул. Пластовій, 11а виробничого комплексу з переробки брухту свинцево-кислотних акумуляторів.

У листі-відповіді прокуратура підтвердила припущення уенпістів щодо зухвалого “замаху” на здоров`я львів`ян та екологічну безпеку Львова. Зокрема, працівники санітарно-епідеміологічної служби Личаківського району Львова, що були залучені до проведення перевірки, виявили порушення вимог ст. 15 Закону України “Про забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення” в діяльності ТзОВ “Левмет”, а саме здійснення діяльності без погодження з державною санепідслужбою.

За результатами перевірки директора ТзОВ “Левмет” оштрафовано та винесено постанову про тимчасову заборону діяльності вказаного підприємства, повідомляє прес-служба ЛОО УНП.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.