ОСТАННІ НОВИНИ

Буняк дав свідчення у Скнилівській справі

|

Міський голова Львова Любомир Буняк виступив сьогодні свідком у справі Скнилівської трагедії. За його словами, дозволу на проведення авіашоу він не надавав, тому, що юрисдикція органів місцевого самоврядування не поширюється на військові частини та інші державні установи, а аеродром є діючим військовим об’єктом. Крім цього, за словами міського голови, він інтуїтивно відчував, що є певна небезпека, тому свідомо дозволу не надавав, хоча своїми передчуттями ні з ким не поділився.

Що ж до листа, підписаного командувачем корпусу, в якому у міської влади просили дозволу на проведення авіашоу, то його підписав тодішній в.о. заступника міського голови пан Кузан. Проте, за словами Буняка, юридичної сили цей лист не мав, оскільки не було відповідного рішення виконкому. Крім цього, міський голова заявив, що оскільки міська рада не створювала організаційного комітету, то вона не назначала жодних відповідальних у проведенні шоу.

Під час сьогоднішнього засідання було зачитано звітДержавної комісії з розслідування Скнилівської трагедії, відповідно до якого Львівський міськвиконком обвинувачують у тому, що він не вжив відповідних заходів для запобігання надзвичайної ситуації техногенного характеру, а пан Кузан звинувачується у перевищенні повноважень. Міський голова назвав цей звіт юридично неграмотним і прокоментував його упередженим ставленням його керівника до нього.

Що ж стосується проведення попередньої експертизи із запобігання катастрофи техногенного чи іншого характеру, то, за словами Буняка, міська влада не має ані передбачених на це коштів, ані відповідних спеціалістів, до того ж вона не була організатором шоу.

Також на початку сьогоднішнього судового засідання була подана заява про присутність під час розгляду Скнилівської справи представника Уповноваженого у справах людини Ніни Карпачови. Крім цього, потерпіла Ізольда Ракета подала заяву провідшкодування їй Міністерством оборони моральної шкоди у розмірі 50 тисяч гривень. Заява долучена до матеріалів справи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.