ОСТАННІ НОВИНИ

КРУ перевірить теплопостачальні підприємства Дрогобича, Трускавця та Борислава

|

Перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Мирослав Сеник провів нараду з керівниками газопостачальних підприємств щодо стану розрахунків за спожитий газ, повідомляє прес-служба Львівської обласної адміністрації.

У нараді взяли участь міські голови та керівники теплопостачальних підприємств Дрогобича, Червонограда, Борислава та Трускавця – міст, де рівень розрахунків за спожитий газ нижчий за середній показник по області.

Незадовільний стан розрахунків за газ спричиняє зменшення лімітів газу, які виділяються області і, як наслідок, його понадлімітне споживання. За словами керівників газопостачальних підприємств Львівщини, ліміти газу, виділені області на березень цього року, значно менші за обсяги спожитого газу. Газопостачальники, які через складні погодні умови були змушені виділяти теплопостачальним підприємствам додаткові обсяги газу, попередили, що несвоєчасні та не в повному обсязі розрахунки за спожитий газ вже з початку наступного тижня можуть спричинити припинення газопостачання підприємств-боржників.

«Закінчення опалювального сезону не повинно розслабляти теплопостачальників та керівників міст, – наголосив Мирослав Сеник. – Метеорологи прогнозують погіршення погодних умов та суттєве похолодання, а тому рівень розрахунків за спожитий газ повинен дозволити газопостачальникам виділити ліміти газу, необхідні для нормального функціонування теплопостачальних підприємств». Водночас Мирослав Сеник нагадав, що, відповідно до чинного законодавства, тарифи на теплову енергію повинні в повному обсязі покривати видатки теплопостачальних підприємств. Натомість не завжди складові тарифів відображають реальні потреби підприємств. Тому фахівці Контрольно-ревізійного управління перевірять надходження та використання коштів теплопостачальними підприємствами Дрогобича, Трускавця та Борислава.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.