ОСТАННІ НОВИНИ

Обласні соціалісти звернулися до Ющенка

|

Львівський обласний комітет СПУ звернувся до Президента України Віктора Ющенка з приводу порушення Кабміном соціальних гарантій ветеранів армії і флоту України, передбачених Конституцією та Законами України.


Текст звернення виголосив перший секретар ЛОК СПУ Євген Таліпов сьогодні під час пікетування Львівської ОДА військовими пенсіонерами.
У зверненні, зокрема, сказано: „Шановний Вікторе Андрійовичу! З метою захисту конституційних, соціальних та економічних прав ветеранів військової служби Верховною Радою України проект закону «Про внесення змін до Закону України «Про пенсійне забезпечення військовослужбовців…», яким передбачається ряд заходів соціального захисту ветеранів та заходи, які повинні вжити Кабінет Міністрів України та підпорядкованим йому Міністерство оборони в частині ліквідації диспропорції пенсійного забезпечення ветеранів військової служби різних строків звільнення”.


„В січні-лютому 2005 року вони не отримали 50% надбавки до пенсії відповідно до прийнятого Верховною Радою України закону, яким передбачалося вирівнювання пенсій різних категорій військовослужбовців. А в березні 2005 року ветерани Збройних Сил України отримали від 50 до 60% пенсії ,що є грубим порушенням Конституції та Законів України”, ― зазначається у зверненні.


Львівські соціалісти вимагають від президента провести ретельне розслідування з цього приводу, а осіб винних в „знущанні над ветеранами Збройних Сил України, притягнути до відповідальності”.


„Ми впевненні в тому, що ви зупините дії тих чиновників, які порушують Закони України та вносять напругу в суспільство”, ― наголошується у зверненні. повідомляє “Вголос”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.