ОСТАННІ НОВИНИ

Розпочинає роботу Інститут громадського лідерства

|

З 14 березня розпочинає свою діяльність Інститут громадського лідерства(ІГЛ). У цьому інституті навчатимуться близько сорока представників молодіжних громадських організацій, яких відбиратимуть на конкурсній основі. Як повідомив керівник інституту Ігор Губіліт, основний акцент вони зробили на викладацький склад. Навчання буде безкоштовне і триватиме протягом шість місяців – весняний та осінній семестри, чотири дні на тиждень.

Завдання інституту громадського лідерства – дати всесторонні знання слухачам. Програма включатиме лекції, семінари та тренінги з основ громадянського суспільства, політичного аналізу, психології та етики лідерства, риторики, PR, проблем формування сучасної української еліти, іміджології та іншого.

Слухачами інституту можуть стати лише люди, які вже мають вищу або незакінчену вищу освіту, по закінченні вони отримають диплом кваліфікації „менеджера неурядових громадських організацій”, а для продовження навчання ІГЛ рекомендуватиме кращих студентів до вступу в Базельський Інститут Європи. І. Губіліт зазначив, що хоча диплом і не ліцензований, найголовнішими для студентів будуть знання. Для отримання диплому слухачам необхідно буде відвідати близько 75% занять, зорганізувати публічний виступ чи виступ на телебаченні або радіо, а також у своїй організації застосувати навики здобуті в інституті.

І. Губіліт повідомив, що до них вже зголосилося більше 50 осіб, здебільшого це представники Пласту, Пори, Спротиву, Підкови, Студенстського братства Львівщини. Проте, на його думку, під час першого заняття керівництво інституту розгляне всі анкети і залишить близько сорока слухачів.

Аналогічні інститути лідерства, за словами начальника відділу роботи з молоддю Львівської міськради Дмитра Пушкарьова, є практично у кожній молодіжній організації, проте вони хотіли зробити спілоний. „Наше завдання допомогти молодіжним організаціям підібрати майбітні кадри для своїх організацій” – вважає Д. Пушкарьов. Він також повідомоив, що наразі проект фінансуватиме відділ роботи з молоддю міськради, на що виділено 3 тисячі 400 гривень. Проте згодом, на його думку, таки доведеться шукати спонсорську підтримку, хоча викладачі погодилися працювати безкоштовно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.