ОСТАННІ НОВИНИ

Завтра нагороджуватимуть призерів конкурсу на кращий учнівський твір

|

Нагородження призерів конкурсу на кращий учнівський твір відбудеться завтра, 4 березня, об 11годині в приміщенні Львівської академічної ґімназії, повідомляє прес-центр ЛМО ВО “Свобода”.

Нагадаємо, що сам конкурс був проведений 6 лютого Львівською міською організацією Всеукраїнського об’єднання “Свобода” та Львівською академічною гімназією. В конкурсі взяли участь учні старших класів шкіл Львова. Як теми творів оргкомітет запропонував рядки з творів українських класиків, а також окремою темою події Помаранчевої
революції.

І місце зайняла Малерик Марта із СШ№28 з твором на тему „Дякую Богові, що дав мені народитися українцем (О. Гончар)”. ІІ місце – Алмаші Марта з Львівської академічної гімназії, а ІІІ місце – Павук Наталія, СШ№54. Окремо відзначили за змістовний та детальний твір про Помаранчеву Революцію Серкез Оксану, СШ№91, за своєрідний погляд на долю України Гудь Марію, Львівська академічна гімназія, за грамотність Данів Христину, СШ№91, а також Мриглад Анастасію із СШ№91 за ґрунтовний опис проблем української мови.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.