ОСТАННІ НОВИНИ

Студенти та школярі виготовляли фальшиві гривні

|

Оперативники державної служби по боротьбі з економічною злочинністю Львівщини затримали учасників злочинної групи, які займалися виготовленням та збутом фальшивих десятигривневих купюр, повідомляє ЦГЗ УМВСУ у Львівській області. До складу групи входило 7-ро осіб: четверо студентів та троє школярів.

Як встановили правоохоронці, один із зловмисників займався виключно друком фальшивок, інші – розповсюджували підроблені „десятки” у магазинах та кафе, розраховуючись ними при купівлі продуктів.

У помешканні одного з учасників групи працівники міліції виявили та вилучили комп’ютер і комбінований принтер-сканер, з допомогою якого виготовлялися „десятки”, а також – фальшиву десятигривневу купюру і заготовки для виробництва підробок. За словами старшого оперуповноваженого УДСБЕЗ УМВС України у Львівській області Ігоря Петрика, вилучену техніку було скеровано на експертизу, яка попередньо встановила, що злочинна діяльність фальшивомонетників тривала ще з грудня 2004 року. Зараз правоохоронці проводять роботу по викриттю ймовірних місць збуту фальшивок та можливих каналів їх транспортування. Порушено кримінальну справу за ст.199 Кримінального кодексу України, що передбачає відповідальність за виготовлення, зберігання та збут підроблених грошей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.