ОСТАННІ НОВИНИ

Фракція “Наша Україна” зустрілася з Олійником

|

Вперше на посаді Голови Львівської обласної державної адміністраціцї Петро Олійник зустрівся з фракцією „Наша Україна“ Львівської обласної ради. Як повідомляє прес-служба Львівської обласної ради, ініціатива про таку зустріч надійшла саме від Петра Олійника.

Співпраця між Головою ЛОДА і фракцією „Наша Україна стала основною для обговорення. „Консолідація. Це чи не найбільше нам зараз потрібно“, – звернувся до депутатів Петро Олійник. На його переконання, бюджет 2005 року є надзвичайно складним і лише спільними зусиллями ради та адміністрації можна виконати відповідальні завдання, які поставив перед регіонами Президент.

Під час розмови у депутатів виникнуло багато питань щодо певних кадрових призначень. Зокрема, депутат Михайло Ваврин має застереження щодо новопризначеного керівника УМВСУ у Львівській області Богдана Шкаради. „Є конкретні факти щодо агітаційної діяльності Богдана Шкаради за Віктора Януковича і вони були розглянуті під час засідання комісії“, – зазначив Михайло Ваврин. Депутат сказав, що під час „помаранчевої“ революції саме Петро Олійник запропонував йому у створеному виконавчому комітеті обійняти посаду керівника правоохоронної системи Львівщини, а зараз його навіть не запросили на співбесіду, під час якої обговорювали основні кадрові призначення силовиків. Натомість Ярослав Коржинський не розуміє, чому Голова ЛОДА пропонує зберегти на посаді ректора інституту внутрішніх справ Володимира Ортинського. „Пан Ортинський співпрацював з Сергієм Медведчуком, і будучи головою комісії з питань депутатської етики та регламенту фальсифікував рішення про моє відкликання з депутатства на вимогу Сергія Медведчука“, – зазначив Ярослав Коржинський. Голова обласної ради Михайло Сендак підтримав Ярослава Коржинського і вкотре наголосив на тому, що серед депутатів -“нашоукраїнців“ є багато фахівців в різних галузях і вони заслуговують на те, аби обійняти посади у виконавчій гілці влади, зокрема це стосується обласних управлінь. Остап Федоришин вважає, що багато статтей за останній час в ЗМІ мали замовний характер і були спрямовані на те, аби дискредитувати обласну раду.

Петро Олійник вислухав депутатів і запропонував запровадити так званий „депутатський день“ – цього дня щотижня у визначені години він спілкуватиметься з депутатами обласної ради.

Наприкінці зустрічі керівник фракції Олег Канівець зазначив, що не потрібно далі жити через призму кадрових призначень і запевнив, що робитиме усе, аби налагодити конструктивну співпрацю з ЛОДА.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.