„Карпати” перемогли „Арку”

|

Львівські „Карпати” учора перемогли команду з першої ліги польського чемпіонату „Арка” з рахунком 2:0, повідомляє прес-служба львівського футбольного клубу.

Головний тренер „Карпат” Юрій Дячук-Ставицький охарактеризував гру як „ жортску та напружену”. Матч часто зупиняли через зіткнення. Внаслідок яких було розсічено губу Андрію Распопову, а в ході другого тайму достроково залишив поле Александру Голбан.

Щодо самої гри, то вона пройшла за відчутної переваги „Карпат”, які лише у другому таймі зуміли її матеріалізувати (у першому у таймі сам на сам з воротарем виходив Максим Фещук, але у ворота не влучив). А голи були забиті після двох влучних 11-метрових ударів Руслана Платона. Спочатку (63-а хв.) пенальті заробив Голбан, а згодом (74-й хв.) вже збили Платона і сам потерпілий чітко пробив з позначки.

Склад “Карпат” у цій грі: Тлумак (Паньків, 75), Лапко (Микуляк, 70), Іщенко (Петрівський, 75), Распопов (Шмаков, 46), Тимчишин (Іванський, 75), Веприк (Федорів, 46 ), Годвін (Грешта, 75), Бровченко (Чабан, 75), Сучков (Сахно, 75), Батіста (Платон, 62), Фещук (Голбан, 62, Донець, 78).

Сталися зміни у списку наступних спарингів „Карпат”: 27 лютого – “Динамо” (Брест, Білорусія), 1 березня – “Зоря” (Луганськ), 2 березня – „Женіс” (Астана, Казахстан).