ОСТАННІ НОВИНИ

“Львівтеплоенерго“ зігріє мешканців 5 з 15 відомчих будинків „Укрбуду“

|

В останні дні тривали переговори між МКП „Львівтеплоенерго” та „Укрбудом” стосовно подачі тепла у відомчі будинки. Станом на 11 лютого ДП ЖКК „Укрбуд” не закупило теплову енергію до 10 будинків. Відомство заборгувало перед МКП „Львівтеплоенерго” 305 тис.грн. і не здійснює поточну плату за подане тепло. У цій ситуації тепловики заявили, що не мають змоги закупити достатню кількість газу для опалення цих будинків, повідомляє прес-служба „Львівтеплоенерго”.

Представник ДП ЖКК, керуючий санацією Ярослав Онушканич вимагав подачі тепла у кредит, з повною відсутністю гарантій по оплаті. ДП ЖКК уже два роки практикує такі „обіцянки”, які врешті-решт закінчувались безоплатною подачею теплової енергії, що спричинило фінансові збитки для підприємства „Львівтеплоенерго”.

З метою вирішення питання подачі теплової енергії для ДП ЖКК, і гарантій під дану подачу у „Львівтеплоенерго” запропонували провести негайні збори кредиторів на території підприємства. Також, для розв’язання проблеми із забезпечення об’єктів „Укрбуду” теплом, керівники „Львівтеплоенерго” запропонували 2 варіанти:

1. Прийняття рішення про передачу майна під реалізацію Львівської територіальної громади. Така операція дає гарантію, що кошти від проданого майна будуть реалізовані на оплату за тепло.

2. Отримати кредит у банку.

ДП ЖКК не погоджується з жодним із запропонованих керівництвом „Львівтеплоенерго” варіантів. Більше того, не подає акти технічної готовності будинку приймати теплову енергію.

При зустрічі з керівниками ДП ЖКК, яка відбулась 11 лютого, було встановлено, що керівництво Укрбуду абсолютно не працює із підвідомчим йому фондом, про що свідчать відсутність фінансових планів, відсутність плану руху грошових коштів на 2005 рік, відсутність роботи з мешканцями, та пояснень необхідності вчасної проплати за надані послуги.

Така безініціативність керівництва Укрбуду гальмує можливість подачі тепла мешканцям 10 відомчих будинків, вважають у „Львівтеплоенерго”.

У той же час МКП „Львівтеплоенерго”, враховуючи прохання мешканців відомства Укрбуду, здійснило подачу теплової енергії до п’яти будинків Укрбуду, враховуючи рівень проплати. Тепло подається, практично, без будь яких гарантій оплати за нього. Львівтеплоенерго покладає надії, виключно, на порядність мешканців які вчасно та в повному обсязі розраховуватимуться за тепло. Це дасть можливість закуповувати природній газ для подальшого виготовлення теплової енергії.

У грудні 2004 року „Львівтеплоенерго” погодилось подати тепло у половину будинків „Укрбуду”. З нарахованої суми – 50,5 тис.грн., ДП ЖКК оплатили лише 29 тис. 700 грн. Загальний рівень проплати по ДП ЖКК становить лише 10%.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.