ОСТАННІ НОВИНИ

Депутати міської ради голосуватимуть щодо заяви про повернення „Львівобленерго” у комунальну власність пообіді

|

Сьогодні пообіді депутати міської ради голосуватимуть щодо заяви про повернення „Львівобленерго” у комунальну власність, яку сьогодні від імені міського голови Львова зачитав Секретар ради Зеновій Сірик. Ця заява-звернення, скерована до Президента України, уряду та Національної комісії з регулювання електроенергетики.

У документі зазначається, що у Львові склалася складна ситуація з електрозабезпеченням житлового фонду та об’єктів ЖКГ, що може „призвести до зростання соціальної напруги у місті”. Міський голова Львова вказує, що незважаючи на стовідсоткову оплату з боку спеціалізованих тепло- і водопостачальних підприємств, „лише у січні 2005 року у Львові трапилося 95 випадків припинення електропостачання тільки по ЛМКП „Львівтеплоенерго”, внаслідок чого виникли перебої з теплозабезпеченням споживачів загальною тривалістю 257 годни, а по „Залізничнетеплоенерго” таких випадків було 55 тривалістю 142 години”. Що ж стосується „Львівводоканалу”, то упродовж минулого року зафіксували 118 випадків припинення електрозабезпечення тривалістю 98 годин.

Міський голова підкреслює, що особливе занепокоєння викликають випадки відключення електрики у житлових будинках, обладнаних електроплитками – це призводить до „справедливих нарікань мешканців та їхніх вимог щодо врегулювання питання надійності електропостачання житлового фонду та ЖКГ.

„Вважаємо, що ВАТ „Львівобленерго” недобросовісно виконує свої функціональні обов’язки щодо надання якісних послуг з постачання електричної енергії споживачам міста” – говориться у заяві, а відтак міський голова просить розглянути питання передачі ВАТ „Львівобленерго” у власність територіальної громади Львова.

Учора міський голова Львова заявляв, що тільки но повернеться з відпустки, як візьметься за те, щоби повернути у власність міста підприємство Львівські електричні мережі, що зараз є частиною ВАТ „Львівобленерго”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.