ОСТАННІ НОВИНИ

Високого рівня забруднення атмосферного повітря зафіксовано не було

|

За інформацією Львівського обласного центру гідрометеорології, який проводив спостереження на чотирьох стаціонарних постах з метою визначення шкідливих речовин в атмосферному повітрі міста, протягом минулого року високих рівнів забруднення атмосферного повітря зафіксовано не було. Як зазначає начальник відділу екологічного моніторингу КП “Адміністративно-технічне управління” Леонід Назаренко, на даний час основним джерелом забруднення атмосферного повітря у Львові є автотранспорт (90 % всіх викидів). До підприємств з найбільшою кількістю викидів відносяться: МКП “Львівтеплоенерго”, ВАТ “Львівський мехсклозавод”, ВАТ “Іскра”, ВАТ “Львівський керамічний завод”, повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

При обстеженні суб’єктів господарської діяльності виявлено, що протягом минулого року 35% порушень було через відсутність дозволу на викид шкідливих речовин в атмосферне повітря, 31% – порушення правил експлуатації устаткування для очищення викидів та апаратури для контролю викидів, 7% – порушення у зв’язку з відсутністю дозволу та порядку використання, зберігання, транспортування отруйних речовин.

Протягом року працівники комунального підприємства “Адміністративно-технічне управління” склали 72 протоколи про адмінправопорушення та акти про порушення Закону України “Про охорону атмосферного повітря” для притягнення винних посадових осіб до відповідальності. Хімічна лабораторія обстежила стаціонарні джерела викиду 34 промислових підприємств та провела 1170 фізико-хімічних вимірювань. Проведено заміри забруднення атмосферного повітря викидами оксиду вуглецю від автотранспорту на вісьми перехрестях і вулицях, внаслідок чого виявлено перевищень максимально-разової концентрації у 7 місцях. При цьому виконано 168 фізико-хімічних вимірювань. Результати замірів та висновки передано для реагування в управління транспорту та зв’язку міської ради.

На 24-ох підприємствах було проведено інвентаризацію джерел викидів, отримано дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря з подальшою сплатою збору за забруднення навколишнього природного середовища, а на 14-ти промислових підприємствах налагоджений відомчий контроль підприємствами за викидами забруднюючих речовин та ефективністю роботи пило газоочисного устаткування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.