ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові обговорять проблеми волонтерів

|

21-23 січня у Львові відбуватиметься міжнародна конференція „Понад кордони-2: транскордонний вимір волонтаріату“. Організатором заходу, у якому беруть участь представники центрів волонтаріату та координатори волонтерських програм, виступає громадська організація „Європейський діалог“.

За даними організаторів, конференція є логічним продовженням минулорічної зустрічі координаторів міжнародних проектів з Польщі, Росії та України „Моделі міжнародної співпраці для громадських організацій“. Цього разу у зустрічі беруть участь 16 представників з Польщі, 20 з України та по двоє гостей з Росії та Молдови. Мета – обмін інформацією та знаннями щодо можливостей організації обмінів для волонтерів з наших країн, досвідом спільних волонтерських акцій, зокрема, перспективами співпраці в рамках Акції 2 Програми Європейської комісії „Молодь“.

21-22 січня учасники працюватимуть на пленарних засіданнях та в групах, обговорюватимуть проблеми статусу волонтера в наших країнах, відносини волонтерів з організаціями, мотивацію до діяльності, можливості організації міжнародних волонтерських акцій тощо.

У неділю, 23 січня, з 10.00 до 13.00 в актовому залі Українського католицького університету відбудеться відкрита презентація Польської національної агенції Програми „Молодь“, в рамках якої створений ресурсний центр для співпраці з країнами Східної Європи та Кавказу.

23-24 січня учасники зустрічі відвідають волонтерські центри та проекти у Дрогобичі, Івано-Франківську і Калуші.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.