ОСТАННІ НОВИНИ

Надія Юрків була рупором через який відкрито очорнявся Ющенко – керівник Золочівського штабу Ющенка

|

Своєю роботою голова Золочівської РДА Надія Юрків координувала часто незаконні дії спрямовані на збільшення кількості голосів відданих за провладного кандидата Віктора Януковича. „Агітацією так не займався місцевий штаб Януковича, як вона” – повідомив керівник золочівського штабу Ющенка Борис Золотник інформаційному центру Комітету національного порятунку Львівщини.

За його словами, застосовуючи адмінресурс, вона чинила тиск буквально на керівників всіх підвладних їй структур. Пані Юрків давала вказівки скільки має бути голосів на дільницях за Януковича, організовувала збір підписів на його підтримку. За її потуранням, перед виборами збиралися паспорти і відкріпні посвідчення. “Вона в брутальний спосіб порушувала законодавство, фактично координуючи процес фальсифікацій. Будучи держслужбовцем, вона була рупором через який відкрито очорнявся Віктор Ющенко, а вельми прославлявся, невідомо за що, пан Янукович” – зазначив Золотник.

Надію Юрків, яка з серпня 2002 року очолювала Золочівську районну державну адміністрацію звільнено розпорядженням Президента України від 14 грудня із займаної посади.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.