ОСТАННІ НОВИНИ

Любомир Буняк зустрівся з президентом корпорації “Радіо Свобода”

|

Сьогодні відбулася зустріч міського голови Львова Любомира Буняка з президентом “Радіо Свобода” Томасом Дайном. Міський голова Львова заявив, що постійно слухав цю радіостанцію з 1958 року і вона була променем світла у темному царстві. “Свобода” перетворилася для мене на своєрідний наркотик – не послухав, не можеш спати” – сказав міський голова.

Водночас, Любомир Буняк зазначив, що як і в радянські часи “Свобода” потрібна й тепер, бо на його думку, українські медіа не такі, які мають бути в демократичному суспільстві, вони здебільшого заангажовані і не подають інформацію об’єктивно. “Наша преса продажна і корумпована” – заявив Любомир Буняк.

Учасники зустрічі також заторкнули проблему трансляції “Свободи” в ефірі українських ефем-станцій. За словами Томаса Дайна, корпорація дуже хоче повернутися в ефір ефемок у Львоі уже зараз, однак жодна з львівських станцій не захотіла співпрацювати з ними. Томас Дайн назвав позбавлення “Свободи” ефіру на “Довірі”, “несподіваним і жорстоким кроком” і висловив сподівання, що радіо все таки повернеться в український ефір. Зараз “Свободу” в Україні транслюють шість станцій в ефем-діапазоні. Натомість Любомир Буняк висловив бажання допомогти “Свободі” повернутися до Львова, але тільки попросив американського гостя підказати, як це він має зробити, бо, за словами міського голови, він не має жодного впливу на ефір. “Та я сподіваюся, що після другого туру президентських виборів ситуація зміниться і ви знову повернетеся в український ефір” – заявив Любомир Буняк.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...