ОСТАННІ НОВИНИ

Чиновники радитимуться щодо сміттєзвалища

|

Сьогодні о 12-ій годині під керівництвом голови ЛОДА Олександра Сендеги відбудеться нарада, щодо вирішення проблем експлуатації Львівського сміттєзвалища. На цій нараді будуть присутні перший заступник міського голови Львова Василь Кравців та заступник мера з питань житлово-комунального господарства Ігор Базарник. Чиновники спробують знайти компроміс у вирішенні проблеми сміттєзвалища і якось домовитися з мешканцями Великих Грибович, Малехова та Збиранки.

Нагадаємо, позавчора близько 50-ти мешканців сіл Великі Грибовичі, Малехів та Збиранка перекрили дорогу, що веде до міського сміттєзвалища. У сільраді Великих Грибович повідомляли, що представники цього села та інших разом з представниками Жовківської районної влади та Львівської міської ради намагаються досягнути компромісу щодо руху транспорту на сміттєзвалище, але результату поки що немає, а відтак понад 40 автомобілів зі сміттям не могли доїхати до місця призначення і створили на трасі дуже своєрідного запаху затор.

Селяни мають претензії до міської влади з приводу водогону, збудованого приблизно 10 років тому. Нещодавно він поламався і потребує ремонту і місцеві жителі вимагають, щоби ремонт відбувався за кошт міста. З пікетниками спілкувалися начальник управління інженерного господарства Василь Склярський та начальник управління житлово-комунального господарства Ігор Базарник.

Окрім того на позачерговій сесія Жовківської районної ради на порядку денному було єдине питання – порушення екологічного законодавства при експлуатації Львівського сміттєзвалища та невиконання чотирьохсторонньої угоди “Про спільну діяльність із забезпечення екологічної стабільності й безпеки Львівського міського сміттєзвалища та вирішення екологічних та соціально-побутових проблем прилеглих до нього територій”. Районна рада не ухвалила рішення про закриття сміттєзвалища. Однак 20 вересня сесія Жовківської районної ради має продовжити свою роботу та прийняти остаточне рішення щодо експлуатації Львівського сміттєзвалища.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...