ОСТАННІ НОВИНИ

Данці подарували інсулінозалежним шприц-ручки

|

Інсулінозалежні нашого міста отримали сьогодні від данської фірми “Новонордіск” цінні подарунки – спеціальні шприц-ручки. За їх допомогою людина може вводити собі необхідну дозу інсуліну без особливих зусиль.

Користуватися ручкою зможе навіть незряча людина, вводячи інсулін через одяг, незалежно від місця перебування. За словами регіонального представника фірми “Новонордіск”, цей благочинний жест коштував їм близько 22 тисяч доларів. Людей, які потребують лікування інсуліном, у Львові мешкає понад 2 тисячі. З них близько п’ятиста залежать від інсуліну саме іноземного виробництва. Безкоштовний вітчизняний інсулін від держави їм не підходить, відтак міська влада знайшла близько півмільйона гривень на закупівлю іноземних ліків. Але окрім самого препарату, людина мусить мати ще й засіб його введення.

По два шприц-ручки люди вже почали отримувати у своїх поліклініках. Так само вже отримують пацієнти й інсулін іноземного виробництва. Проте чи будуть вони його отримувати безкоштовно і в наступному році, наразі невідомо. Чиновники кажуть, все залежить від державного бюджету, повідомляє “Люкс-ФМ”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...