Ветерани “Карпат” перемогли команду журналістів

|

10 вересня в товариському поєдинку збірна львівських журналістів поступилася представникам футбольного клубу “Карпати” з рахунком 2:8.

За “Карпати” виступали колишні футболісти клубу Володимир Вільчинський, Василь Леськів, Володимир Різник. Генеральний директор та в. о. головного тренера ФК “Карпати” Юрій Дячук-Ставицький у цьому матчі захищав ворота свого клубу

Перший тайм закінчився на користь представників “Карпат” з “сухою” перемогою 5:0. У другому журналістам таки вдалося забити два м’ячі: голи на рахунку Ореста Юрчишина з газети “Україна і час” та оператора ТРК “Люкс” Романа Боднара. Догравали матч журналісти у меншості: за суперечки з арбітром з поля був вилучений комерційний директор газети “Ратуша” Олег Радик.

Матч відбувався на футбольному полі на базі ФК “Карпати” в Брюховичах: два тайми по 30 хвилин. Судив зустріч один з найавторитетніших в Україні арбітрів Андрій Шандор, повідомляє Західна інофрмаційна корпорація.