ОСТАННІ НОВИНИ

Львівська пивоварня візьме участь у “Святі пива”

|

“Львівська пивоварня” представлятиме Західну Україну на “Святі пива”, яке відбудетья 11-12-го вересня в Києві. Як повідомляє прес-служба “Львівської пивоварні”, цього року підприємство виставляє на осуд професійних дегустаторів п’ять сортів “Львівського” пива: “Преміум”, “1715”, “Портер”, “Міцне” і “Без фільтрації”. “Свято пива 2003” щорічно проходить у рамках щорічної виставки „Індустрія пивобезалкогольних напоїв“. Організатори акції – всеукраїнське об’єднання “Укрпиво”.

У рамках свята пройде професійна дегустація, на якій визначатимуться кращі сорти пива українських виробників. Переможців обиратиме комісія за участю українських та іноземних експертів за результатами тестування різних сортів хмільних напоїв вітчизняного виробництва.

Нагадаємо, що різні сорти пива ВАТ “Львівська пивоварня” вже неодноразово отримували нагороди на Святі пива. Зокрема, минулого року два Гран-Прі конкурсу отримали сорти “1715” і “Преміум”, дві золоті нагороди отримали львівський “Портер” і “Міцне”.

Довідка: Стратегічним інвестором ВАТ „Львівська пивоварня” є Baltic Beverages Holding (BBH), який в пропорції 50х50% належить компаніям Scottish&Newcfstle та Carlsberg Breweries. За підсумками минулого року Пивоварні належить 7% загальноукраїнського ринку пива, 39% ринку Західної України та 75% ринку Львівської області.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...