ОСТАННІ НОВИНИ

Користувачі мобільних телефонів страйкували

|

Сьогодні протягом 12-14-ої години користувачі мобільного зв’язку мали можливість висловити своє ставлення до тарифної політики операторів. Акція проходила під назвою “Мобільна революція”, про неї можна було дізнатися з інтернету або ж читаючи місцеву пресу.

Ініціатори акції, а вони не відомі вважають, що тарифи на мобільні розмови в Україні завищені, тому слід про це повідомити стільникових опереторів, відімкнувши свій телефон на дві години. В електронних повідомленнях противники чинних тарифів пишуть, що в США хвилина розмови коштує два центи, натомість у Україні 3-4 центи. До речі, мобільна революція стосується усіх операторів мобільного зв`язку.

Технічно підрахувати скільки осіб вз`яло участь у мобільні революції практично не можливо – принаймні такої думки менеджер з інформації компанії „Київстар” Віктор Гоцуленко. Повідомляє “Львіська хвиля”. За його словами, дозволити собі вимкнути телефон на 2 години можуть лише ті, які користуються ним не щодня. Щодо тарифу то представник “Київстару” вважає, що він виправданий.

Хто ініціатор мобільної революції представник компанії не знає, але переконаний, що акція не матиме ніяких наслідків, ані позитивних ані негативних. Станом на кінець червня в Україні налічується майже вісім з половиною мільйонів абонентів стільникового зв`язку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...