Тадей Швай: «Людей вбивають і на Сході, і тут – інфільтратом»

|

Голова Жовківської районної ради, про затягування процесу закриття Грибовицького сміттєзвалища, бездіяльність мера Львова Андрія Садового і обурення місцевих мешканців:

70

«Питання рекультивації сміттєзвалища та його закриття насамперед треба адресувати Андрію Садовому. Про це все треба питати в нього. Адже мер обіцяв зайнятися цією проблемою. Перед виборами, напевно, знову буде це робити, хоча палець об палець не вдарив для її вирішення.

Андрій Садовий і його «Самопоміч» несуть особисту відповідальність за те, що полігон досі не закритий.  Вони винні у травленні місцевих на території Грибовичів, Малехова та Дублян. І відповідальні за те, що в людей нема нормальної питної води, бо в криницях – уся таблиця Менделєєва, це підтверджено експертами.

Мешканці вимагають негайної рекультивації та закриття сміттєзвалища, в цей час львівська влада лиш продовжує роками обіцяти. На кожній сесії районної ради ми заслуховуємо питання закриття цього полігону, вони щоразу нам обіцяють, мовляв, вже встановлені терміни. Так, на останній нас запевняли, що розпочнеться процес виведення інфільтрату на очисні споруди, втім до сих пір ніхто нічого не зробив.

Я думаю, цю ситуацію гальмує небажання Садового. Адже вони навіть не спромоглися на відкачування інфільтрату з полігону, а для цього не треба великих коштів. На Сході людей вбивають, і  тут – інфільтратом… », – повідомив Тадей Швай у коментарі Львівському порталу.

Детальніше читайте тут:  через Садового у Грибовичах може здетонувати «екологічна бомба»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *