ОСТАННІ НОВИНИ

Через Садового у Грибовичах може здетонувати «екологічна бомба»

Соломія ГОЛОВІНА, Львівський портал

|

Проблема Львівського Грибовицького сміттєзвалища вже роками ніяк не може зрушити з мертвої точки. Від цієї «екологічної бомби» потерпає чимало місцевих мешканців: у їхніх криницях уся таблиця Менделєєва. Причиною цього є бездіяльність та пустослів’я мера Львова Андрія Садового. Про це Львівському порталу повідомив голова Жовківської районної ради Тадей Швай.

Сміттєзвалище

За його словами, питання рекультивації сміттєзвалища та його закриття насамперед треба адресувати Андрію Садовому.

«Про це все треба питати в нього. Адже мер обіцяв зайнятися цією проблемою. Перед виборами, напевно, знову буде це робити, хоча палець об палець не вдарив для її вирішення», – пояснив посадовець.

Реклама партнерів

Водночас Тадей Швай наголосив на тому, що Андрій Садовий і його «Самопоміч» несуть особисту відповідальність за те, що полігон досі не закритий.

«Вони винні у травленні місцевих на території Грибовичів, Малехова та Дублян. І відповідальні за те, що в людей нема нормальної питної води, бо в криницях – уся таблиця Менделєєва, це підтверджено експертами», – обурився голова Жовківської райради.

Він розповів, що мешканці вимагають негайної рекультивації та закриття сміттєзвалища, в цей час львівська влада лиш продовжує роками обіцяти.

«На кожній сесії районної ради ми заслуховуємо питання закриття цього полігону, вони щоразу нам обіцяють, мовляв, вже встановлені терміни. Так, на останній нас запевняли, що розпочнеться процес виведення інфільтрату на очисні споруди, втім до сих пір ніхто нічого не зробив», – бідкався Тадей Швай.

На переконання посадовця, цю ситуацію гальмує небажання Садового.

«Вони навіть не спромоглися на відкачування інфільтрату з полігону, а для цього не треба великих коштів. На Сході людей вбивають, і  тут – інфільтратом…», – зазначив Тадей Швай.

Як він наголосив, місцеві обурені такою бездіяльністю влади.

«Люди теплять, бо розуміють, що йде війна. Вони чекають, що влада одумається. Після закінчення війни, будуть діяти, але лише законним шляхом», – пояснив Тадей Швай.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.