Новопризначений голова Львівської обласної держадміністрації Олег Синютка про те, що люди очікують великого і швидкого чуда, але його не буде:
«Я щиро дякую за можливість реалізувати президентську програму тут, на Галичині, на Львівщині. Це велика честь і велика довіра. Я переконаний, що ці люди, які працювали на цій посаді до мене, в тих обставинах, які складалися, намагалися досягнути максимального успіху. Але перед нами сьогодні стоять нові завдання, нові реалії. Перше – війна. Львівщина насправді є серцем України, і ми повинні бути свідомі того, що ми відповідальні за долю всієї України. Якщо ми не будемо боротися на Сході України, то російські найманці і терористи постукають в наші домівки тут, в Галичині.
По-друге – це корупція. Без подолання цієї гідри неможливий будь-який успіх, неможливий будь-який результат реформ.
По-третє – інфраструктура. Жителі Львівщини заслуговують на те, щоб жити в кращих, комфортніших умовах. Звичайно, економічний стан сьогодні не такий, щоб ми могли обіцяти мільярдні інвестиції в інфраструктуру. Але ми повинні продемонструвати мешканцям нашого краю позитивні зрушення і вселити в них віру, що спільною працею ми можемо привести наш дім до порядку, забезпечити комфортні умови проживання.
Українці, львів’яни, перемогли в революції Гідності, це наша перемога і наш успіх. Шкода, що на тій дорозі ми втратили багатьох побратимів. Багато з них сьогодні разом з бійцями УГА, разом з бійцями УПА покояться на Личакові. І їхня пам’ять взиває нас до честі, до правди, до професійності.
Ми повинні бути свідомі того, що люди очікують від нас великого і швидкого чуда. І ми повинні чесно їм сказати, що чуда не буде. Але я обіцяю, що буде щоденна кропітка робота. І вона обов’язково дасть позитивний результат».
Фото: Гал-інфо




