Віднині, 2 червня, у Львові стартував «Тиждень здоров’я», у межах якого всіх охочі зможуть безкоштовно пройти профілактичне обстеження на низці локацій просто неба. Про це Львівському порталу повідомили у міському управлінні охорони здоров’я.
Із 2 по 6 червня у всіх районах міста розгорнули 29 меднаметів, де можна перевірити артеріальний тиск, рівень глюкози, пройти ЕКГ, протестуватися на ВІЛ та гепатити В і С, перевірити зір, отримати консультації фахівців та пройти низку інших обстежень.
Цьогоріч вперше будуть доступні швидкі тести на PSA для чоловіків, тести на Helicobacter pylori, а також цифровий скринінг на діабетичну ретинопатію (ураження судин сітківки ока) за допомогою спеціальних фундус-камер.
Фундус-камери для виявлення діабетичної ретинопатії працюватимуть на таких локаціях:
- площа Ринок;
- вул. Володимира Великого, 26-А (ТЦ «Океан»);
- простір біля пам’ятника королю Данилу Галицькому;
- простір біля пам’ятника Іванові Франку;
- перехрестя вул. Степана Бандери – вул. Генерала Чупринки;
- вул. Широка, 65 (Левандівський ринок);
- Стрийський парк;
- вул. Шевченка, 358А (поруч із супермаркетом «Сільпо»);
- просп. Чорновола, 93 (поруч із супермаркетом «Арсен»).
- парк Горіховий гай, вул. В. Великого, 14 А.
Перелік локацій, де можна безкоштовно обстежитись, та графік роботи медиків:
Зазначимо, торік «Тиждень здоров’я» відвідали понад 17 тисяч людей, і майже у кожного третього медики виявили показники, що потребували додаткової уваги.
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.












Наталя Дуляба