ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові стартував «Тиждень здоров’я»: де пройти безкоштовне обстеження

Наталя Дуляба

|

Віднині, 2 червня, у Львові стартував «Тиждень здоров’я», у межах якого всіх охочі зможуть безкоштовно пройти профілактичне обстеження на низці локацій просто неба. Про це Львівському порталу повідомили у міському управлінні охорони здоров’я.

Із 2 по 6 червня у всіх районах міста розгорнули 29 меднаметів, де можна перевірити артеріальний тиск, рівень глюкози, пройти ЕКГ, протестуватися на ВІЛ та гепатити В і С, перевірити зір, отримати консультації фахівців та пройти низку інших обстежень.

Цьогоріч вперше будуть доступні швидкі тести на PSA для чоловіків, тести на Helicobacter pylori, а також цифровий скринінг на діабетичну ретинопатію (ураження судин сітківки ока) за допомогою спеціальних фундус-камер.

Фундус-камери для виявлення діабетичної ретинопатії працюватимуть на таких локаціях:

  • площа Ринок;
  • вул. Володимира Великого, 26-А (ТЦ «Океан»);
  • простір біля пам’ятника королю Данилу Галицькому;
  • простір біля пам’ятника Іванові Франку;
  • перехрестя вул. Степана Бандери – вул. Генерала Чупринки;
  • вул. Широка, 65 (Левандівський ринок);
  • Стрийський парк;
  • вул. Шевченка, 358А (поруч із супермаркетом «Сільпо»);
  • просп. Чорновола, 93 (поруч із супермаркетом «Арсен»).
  • парк Горіховий гай, вул. В. Великого, 14 А.

Перелік локацій, де можна безкоштовно обстежитись, та графік роботи медиків:

Зазначимо, торік «Тиждень здоров’я» відвідали понад 17 тисяч людей, і майже у кожного третього медики виявили показники, що потребували додаткової уваги.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *