У суботу, 23 травня, у Львові на вул. Гонти сталася пожежа в електрощитовій, відтак низка будинків залишилася без електроенергії. Про це Львівському порталу повідомили у пресслужбі мерії.
Фото ілюстративне, Радіо Свобода
За інформацією Галицької райадміністрації, наразі без світла залишаються мешканці будинків на:
- вул. Гонти, 4, 5, 6, 8;
- вул. Б. Хмельницького, 1, 2, 3, 4;
- вул. Краківській, 34;
- вул. Гавришкевича, 2, 3, 4, 5, 6, 7;
- пл. Данила Галицького, 13, 14, 15;
- пл. Осмомисла, 1, 3, 5, 8, 10, 11.
Працівники «Львівобленерго» вже працюють над відновленням електропостачання та попереджають, що роботи можуть тривати цілий день.
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.









Наталія Жолинська