ОСТАННІ НОВИНИ

Через пожежу у центрі Львова низка будинків залишилася без світла

Наталія Жолинська

|

У суботу, 23 травня, у Львові на вул. Гонти сталася пожежа в електрощитовій, відтак низка будинків залишилася без електроенергії. Про це Львівському порталу повідомили у пресслужбі мерії.

Фото ілюстративне, Радіо Свобода

За інформацією Галицької райадміністрації, наразі без світла залишаються мешканці будинків на:

  • вул. Гонти, 4, 5, 6, 8;
  • вул. Б. Хмельницького, 1, 2, 3, 4;
  • вул. Краківській, 34;
  • вул. Гавришкевича, 2, 3, 4, 5, 6, 7;
  • пл. Данила Галицького, 13, 14, 15;
  • пл. Осмомисла, 1, 3, 5, 8, 10, 11.

Працівники «Львівобленерго» вже працюють над відновленням електропостачання та попереджають, що роботи можуть тривати цілий день.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *