Четверо людей потрапили до лікарні після автомобільного зіткнення на Львівщині. Про це Львівському порталу повідомили в поліції Львівщини.
Аварія сталася 17 березня близько 15:40 на автодорозі «Ковель–Жовква» у селі Сілець Шептицького району.
За попередніми даними правоохоронців, зіткнулися автомобіль Peugeot 508, яким керував 42-річний житель Шептицького, та Ford Transit під керуванням 60-річного львів’янина.
Унаслідок аварії травмувалися обидва водії, а також двоє пасажирів Ford Transit — 48-річний житель Жовкви та 59-річний львів’янин. Усі постраждалі були госпіталізовані.
Слідчі відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст. 286 Кримінального кодексу України — порушення правил безпеки дорожнього руху. Санкція статті передбачає до трьох років обмеження волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на той самий строк.
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.











Маркіян Рой